Sztuczne kwiaty

Sztuczne kwiaty – Bez względu na to, jak bardzo rośnie konkurencja w biznesie, bez względu na to, jakie kryzysy dotykają gospodarkę, zawsze są dwa rodzaje dostępnych towarów: żywność i kwiaty. Wiele osób nie wyobraża sobie życia bez uroczystych chwil, niezapomnianych wydarzeń. Jednym z najpiękniejszych świąt w życiu jest ślub, do którego przygotowanie obejmuje dekorację z atrybutami takimi jak sztuczne kwiaty i wstążki.

Ale sztuczne kwiaty można wykorzystać do dekoracji codziennej, ponieważ podkreślają stylizację i nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Gdzie kupić takie dekoracje? Sprawdzonym źródłem jest hurtowania sztucznych kwiatów, ponieważ posiada 25 letnie doświadczenie w tej branży. Ponadto oferuje ogromny wybór asortymentu i funkcjonalny panel klienta.

Wzrost popytu na sztuczne kwiaty

Sztuczne kwiaty na tle naturalnych mają kilka zalet, m.in. różnorodność kształtów i kolorów, brak wymogów specjalnej pielęgnacji, czas przechowywania. Oczywiście sztuczne kwiaty, których cena zadowala wielu nabywców, nie mają tego samego zapachu, który natura obdarza naturalnym odpowiednikiem, ale ich zastosowanie w świątecznej dekoracji wnętrz oraz na zewnątrz, w orszakach weselnych jest wygodniejsze, a nawet opłacalne.

Sztuczne kwiaty są równie atrybutem uroczystości pogrzebowych, uhonorowania Świąt Wszystkich Świętych, gdy każdy chce jak najpełniej ozdobić grób bliskiej osoby. Jest także niezbędną ozdobą najważniejszych świąt przynoszących radość jak: Święta Bożego Narodzenia i Święta wielkanocne. W hurtowni sztucznych kwiatów można nabyć gotowe bukiety i pojedyncze artykuły, dzięki którym można samodzielnie stworzyć piękną kompozycję, bukiet, wiązankę.

Jakie rodzaje asortymentu dostępne są w hurtowni sztucznych kwiatów?

  • Sztuczne bukiety kwiatowe – z różną ilością kwiatów i rodzajów: róże, tulipany, storczyki, dalie, gerbery, żonkile i wiele więcej.
  • Sztuczne drzewa – do złudzenia przypominające naturalne, to: kasztanowiec, cyprys, wisteria, drzewko oliwne, fikus, bukszpan, azalia i wiele więcej.
  • Sztuczne gałązki drzew i krzewów – gałązki lipy, mango, krotonu, fikusa, klonu, róży, dzikiego bzu, katemii czarnej i wiele więcej.
  • Gałązki kwiatowe – dalia, mieczyk, storczyk, amarylis, róża, mak, tulipan i więcej.
  • Główki kwiatowe – anturium, storczyk, róża, chryzantema, gerbera, hortensja, piwonia, lilia, poinsecja i więcej.
  • Płatki kwiatowe – róż, hortensji.
  • Rośliny suszone –   badam, wianek wiklinowy, gwiazdki z brzozy, cynamon, plastry pomarańczy i więcej.
  • Kompozycje kwiatowe – do wnętrz, ślubne, świąteczne i pogrzebowe.
  • Dekoracje do domu – osłonki, wazony, tace metalowe i więcej.

Poza wymienionym asortymentem hurtowni kwiatów sztucznych można zakupić dodatki do samodzielnego tworzenia kompozycji. Korzystają z nich zarówno kwiaciarnie jak i osoby prywatne. Na pewno przydają się akcesoria florystyczne: drut, nabłyszczacz do kwiatów, siatka florystyczna, floret, garnet, przypinki, pianka, owoce ozdobne, aniołki, choinki i więcej. Można również nabyć fontanny wodne ogrodowe i pokojowe.

Sprzedaż hurtowa kwiatów to pozytywny wpływ na biznes

Sztuczne kwiaty
Sztuczne kwiaty

Sprzedaż hurtową kwiatów sztucznych powinna zainteresować przede wszystkim właścicieli sklepów specjalizujących się w sprzedaży takich artykułów i producentów kwiatów sztucznych. Nowoczesna kwiaciarnia powinna mieć pełną gamę sztucznych kompozycji na śluby, urodziny, rocznice i inne specjalne okazje. Sztuczne kwiaty dają projektantom mnóstwo kreatywnych możliwości stworzenia wyjątkowej świątecznej atmosfery. Sprzedaż hurtowa sztucznych kwiatów pozwoli ozdobić domy, biura, centra handlowo-rozrywkowe, witryny sklepowe.

Każdy marzy o tym, aby dom zawsze był ozdobiony luksusowym bukietem lub uroczymi roślinami doniczkowymi. A może ktoś lubi nowoczesną florystykę lub modne floraria? Tutaj pomaga sztuczna florystyka. Sztuczne kwiaty do wnętrz domowych to świetna alternatywa dla żywych roślin i modny element wystroju najróżniejszych pomieszczeń, od salonu po łazienkę.

Jak wybrać odpowiednie sztuczne kwiaty

Dekor wykonany ze sztucznych kwiatów do wnętrza domu można kupić gotowy, wykonany na zamówienie w kwiaciarni lub wykonany własnymi rękami, wykazując kreatywność i wyobraźnię. Aby projekt pokoju mógł bawić, sztuczne kwiaty do wystroju domu muszą wspierać rozwiązanie stylistyczne i kolorystykę. Rodzaj roślin i format kompozycji będzie inny dla stylu country i baroku, klasyki i loftu. Na przykład salon w stylu klasycznym ozdobi biedermeierowska aranżacja stołu z ekskluzywnych kwiatów i ciemnej zieleni.

Przytulna kuchnia z wiejskim klimatem potrzebuje ziół doniczkowych lub słoneczników w dzbanku. Rośliny w domu rozweselają, cieszą oko i zachwycają gości. Właściwie wkomponowana w wystrój wnętrza sztuczna roślina przyniesie właścicielowi nie mniej przyjemności niż prawdziwe kwiaty. Ponadto ten wystrój uzupełni każde pomieszczenie, ponieważ istnieje wiele odmian i stylów.

Sztuczne kwiaty na pożegnanie bliskiej osoby

Tak się złożyło, że kwiaty towarzyszą człowiekowi przez całe życie, będąc symbolem radości, święta, ale też używane są podczas pożegnalnej ceremonii pogrzebowej. Różnorodne kwiaty sztuczne, wiązanki i wieńce najczęściej tworzone są ze sztucznych kwiatów, gałązek, liści i wstążek. Odpowiednio zdobione wieńce dopełniają wstęgi żałobne z napisami słów głębokiego żalu. Jeśli wieńce ze sztucznych kwiatów są atrybutami pogrzebu to podczas wizyty na cmentarzu do grobów przynoszone są wiązanki ze sztucznych kwiatów, kompozycje na drewnie, funeralne, na wianku, w wazonie z aniołami. Kwiat wydaje się symbolizować narodziny, stopniowe więdnięcie i śmierć człowieka.

Angielski Francuski Niemiecki Hiszpański